Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı

Ak Parti Nevşehir İlçe ve belde Belediye Başkan adayları tanıtım toplantısı Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlendi. AK Parti Nevşehir'de Adaylarını Coşkuyla Tanıttı. AK Parti'nin Nevşehir Zaferi: Aday Tanıtımında Gövde Gösterisi!

 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
+68
Video için play'e tıklayın

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Belediye Başkanları Aday Tanıtım Toplantısı, Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.Toplantıya gelen adaylar coşkulu bir kalabalık tarafından davul-zurna eşliğinde karşılandı ve parti marşları seslendirildi.

Toplantıya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur ve Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün ve Emre Çalışkan, AK Parti İl Başkanı Dr. Mehmet Savran, AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, ilçe ve belde belediye başkan adayları, AK Parti Kadın Kolları, Gençlik Kolları, merkez ilçe, ilçe ve belde teşkilat yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan programda ilk olarak konuşan AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran oldu.

Savran konuşmasında yeni dönemde altyapıdan üstyapıya, çevre ve geri dönüşümden spora, eğitimden ulaşıma kadar hayata geçirmeyi planladığı 55 projeyi kamuoyu ile paylaştı.

Savran, “Şehrimizin başta çevre yolu, yeni sanayi sitesi, kentsel dönüşüm gibi önemli problemlerini bu dönemde çözerek tarım, spor, eğitim ve turizm alanlarında önemli yatırımlar yapacağız.
Öğrencilerimize ulaşım desteğimizin yanında emeklilerimize aylık Bin TL maddi destek sağlayacağız. Bu dönem; yeni yüzyılın yeni Nevşehir’ini kurma dönemi olacak.
Kentsel yenilenmeyle; kurumsal, toplumsal, sosyal, ekonomik kalkınmaya birlikte imza atacağız. Topyekün bir yenilenme, topyekün bir kalkınmayla Türkiye Yüzyılı Nevşehir’in Yüzyılı olacak.” dedi.
“Gerçek Belediyecilik anlayışının mimarı Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bize emaneti olan 1 il, 7 ilçe ve 15 belde belediye başkan adaylarımızı 31 Mart’ta kazandırmaya hazırız.”
diyerek konuşmasına başlayan AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran ise,” Sözümüz kuvvetli, adımlarımız sağlam, ufkumuz aydınlık, yolumuz açık, dostlarımız sadık olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun.” şeklinde konuştu.

“Tarihe Geçen Bir Ekip Olacağız”

AK Parti Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan’da,

“Bizim mücadelemiz hak mücadelesi. Haklı olan hizmeti halka getirmek için gece gündüz çalışma mücadelesi. Kazanmak için her yolu mubah görenlere sıratı müstakimden ayrılmadan şahsi hırslarını, arzularını bir kenara bırakarak ille de
Nevşehir diyenlerin davasıdır. İhya olmak için değil, ihya etmek için, kendini değil, kentini düşünen gelecek seçimleri değil, gelecek nesli düşünen.
Kendi hayatını kolaylaştıran değil, halkın hayatını kolaylaştıran, kibirle değil, tevazuuyla yürüyen ve kendine şehrine vakfedecek adaylarımızla yolumuza devam ediyoruz inşallah. Bize gelen emir çok açık ve net 'emrolunduğun gibi dosdoğru ol'. Ancak doğru olanlar kazanır.
Ancak dik duranlar kazanır. Rüzgâra göre eğilen, rüzgâra göre yön değiştiren, kalıba göre şekil alan, ilke tanımayan, çizgi tanımayan herkes günün sonunda kaybedecek.
Ve biz 31 Mart gecesinde Kavak'ı da alacağız. Göreme’yi de alacağız. Tatlarini’de alacağız. Kaymaklı’yı da alacağız. Ve Allah'ın izniyle Nevşehir'de tarihe geçen bir ekip olacağız sizlerin sayesinde.” dedi.

“Nevşehir’in Her Bir Ferdinin Derdine Deva Olacağız”

31 Mart seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde tüm kadrolarla Nevşehir’de destan yazacaklarını belirten ak Parti Milletvekili Süleyman Özgün ise, “Nevşehir’imizi eser ve hizmet siyasetimizle Türkiye Yüzyılına yakışır seviyelere getirmenin kararlılığındayız. ‘Büyüyen, gelişen, güvenli şehir Nevşehir’ mottosuyla yerel yönetimlerde göreve yeniden talip olduğumuz bu önemli günlerde, sandıkta bize verilecek her bir oyun vebalini, yaptığımız görevlerin her anında üzerimizde hissederek; aşkla, azimle, kararlılıkla çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Özgün konuşmasını şöyle sürdürdü;

“Türkiye Yüzyılı’na giden yolda döşeyeceğimiz tek bir taşı kimseye faydası olmayan milyon polemiğe tercih ediyoruz. Bizim amacımız şehrimize değer katacak projeleri hayata geçirmek, milletimize hizmet etmek ve Nevşehir’i daha yaşanabilir bir kent haline getirmektir.
Bunları yaparken her bir hemşerimizi kucaklayarak, her zaman iç içe olarak, kimseyi ötekileştirmeden Nevşehir’in her bir ferdinin derdine deva olmak amacıyla bu sorumluluklarımızın farkında olarak hareket ediyoruz.
Bizler AK Parti ailesi olarak, birlik ve beraberlik içinde bu kutlu davaya hizmet etmek için bir araya geldik.
Öncelikle şunu unutmamalıyız ki, AK Parti sadece bir siyasi parti değil aynı zamanda, aynı zamanda milletimizin umudu, geleceğe olan inancın temsilcisidir.
Bizler, Türkiye’nin her köşesinde olduğu gibi Nevşehir’de de milletimizin teveccühünü kazanarak, hizmetkar olma sorumluluğunu taşıyoruz.”

“Seçim Varsa Son Noktayı AK Parti Koyar”

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider’de, “Her zaman seçim varsa, milletle buluşma varsa son noktayı AK Parti Koyar. Bizim koyduğumuz son noktada 5 yıl sonra yeni hizmetlerde buluşmak üzere yeni ufuklara açılmak olur.” dedi.

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Dr. Mehmet Savran’a ve diğer tüm adaylara başarılar dileyen Gizligider konuşmasını şöyle sürdürdü;

“Ben kendisini Lise yıllarından beri tanıyan bir kardeşiyim. Her zaman adamdı ve doğru isim Mehmet Savran.Net olun, emin olun. Bizim bütün belediye başkanlarımızın ismi aynıdır.
Kozaklı'dan Derinkuyu'ya, Hacıbektaş'tan Avanos'a hepsinin adayı Recep Tayyip Erdoğan'dır.
Bu yüzden Recep Tayyip Erdoğanlar başarısız olamaz. Bu gemi ne tufanlar, ne darbe girişimleri atlattı.

“Türkiye Nereden Nerelere Geldi”

Son olarak konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur’da, AK Parti'nin milletin talep ve beklentilerini karşılamak üzere siyasi ve bir erdemliler hareketi olarak doğduğunu belirtti.

Uygur, “Türkiye nereden nereye geldi.
AK Parti siyasi hareket yolculuğuna nasıl bir Türkiye ile başladı ve bugün nasıl bir Türkiye ile karşı karşıyayız. Bu süreç içinde hem hak ve özgürlükler anlamında hem de diğer alanlarda gelişme kat etti.
Türkiye, Sağlık ve ulaşım alanında içler acısı bir haldeydi. Ekonomik anlamda onlarca bankanın battığı, binlerce şirketin iflas ettiği, on binlerce kişinin işsiz kaldığı noktalardan başladık siyaset yolculuğumuza. 
Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde geçen 22 yıllık hizmet dönemimizde 85 milyonun her ferdinin hayatına dokunan eserlere ve hizmetlere imza attık.
AK Parti iktidara geldiğinde iki kalem olan sosyal yardım 60 kaleme çıktı. Vatandaşlarımızın sesine hep kulak verdik, hizmetlerimizi, politikalarımızı Sayın Cumhurbaşkanımız öncülüğünde vatandaşlarımızın beklentisi doğrultusunda oluşturduk. 
Türkiye Yüzyılı vizyonu diyoruz. Milletimizin beklentisi doğrultusunda vizyonumuzu ortaya koyuyoruz.
Savunma sanayisinde İHA ve SİHA'larımızla, TCG Anadolu Gemisi ile Karadeniz'de keşfettiğimi doğalgaz, bir zamanlar terörle anılan Gabar Dağı'nda keşfettiğimiz petrolümüzle, Yusufeli Barajımızla, gözyaşları içinde banttan indirip şimdi yollarımızda dolaşan TOGG'umuzla Türkiye Yüzyılı'nın kapılarını ardına kadar açtık.” dedi.

Uygur, konuşmasının ardından AK Parti ilçe ve belde belediye başkan adaylarını açıklayarak sahnede adaylarla birlikte fotoğraf çektirdi.

Aday tanıtım toplantısında konuşan Nevşehir Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Dr. Mehmet Savran, yeni dönemde Nevşehir vizyon projelerinin başlıklarını paylaştı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı'nın düzenlediği aday tanıtım etkinliği parti merkezinin belirlediği adayların kamuoyuna duyurulmasıyla gerçekleşti. Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi'nde organize edilen toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider, il ve belde belediye başkanları, adaylar ve geniş bir partili kitlesi katıldı. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, yaptığı konuşmada AK Parti'nin milletin isteklerine cevap vermek üzere kurulduğunu ve ülkenin her alanında büyük gelişmeler yaşandığını vurguladı. Uygur, sağlık, ulaşım ve ekonomide kat edilen mesafeler hakkında bilgi verdi ve sosyal yardım kalemlerinin de 60'a yükseldiğini dile getirdi.

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider, stratejik bir coğrafi konuma sahip Türkiye'nin önemini belirtti ve tüm belediye başkan adaylarının aslında Recep Tayyip Erdoğan olduğunu, çünkü onun liderliğinde başarıyı hedeflediklerini söyledi. Gizligider ayrıca mevcut siyasi ittifakların milletten destek görmediğine değindi.

AK Parti'nin Nevşehir'de gerçek belediyeciliği yansıtan hizmetler sunacağını vurgulayan İl Başkanı Ali Kemikkıran, aday gösterilmeyen başkanlara da hizmetleri için teşekkür etti. Kemikkıran, "Gerçek Belediyecilik" motto'suyla yola çıktıklarını belirtti ve tüm adayların birliktelik içinde hizmet etmeye hazır olduklarını ifade etti.

Milletvekilleri Süleyman Özgün ve Emre Çalışkan, Nevşehir'in gelişimi için projelere odaklandıklarını ve Nevşehir'i Türkiye Yüzyılı'na yakışır bir düzeye taşıma kararlılığında olduklarını söylediler. Özgün, her bir oyun sorumluluğunu hissederek çalışacaklarını, Çalışkan ise sadece doğruyu ve ilkeyi gözeten bir anlayışla Nevşehir'deki tarihi başarılara imza atacaklarını belirtti.

AK Parti, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesinde Nevşehir ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı. İşte sıralı tam liste ise şu şekilde:

"Acıgöl Belediye Başkan Adayı: Ercan Ertaş

Avanos Belediye Başkan Adayı: Ömer Önal

Derinkuyu Belediye Başkan Adayı: Bülent Aksoy

Gülşehir Belediye Başkan Adayı: Av. Fatih Çiftçi

Hacıbektaş Belediye Başkan Adayı: Hacı Kaya

Kozaklı Belediye Başkan Adayı: Rıza Aydın

Ürgüp Belediye Başkan Adayı: Fahri Yıldız

Nevşehir Merkez ilçeye bağlı

Çat Belediye Başkanı adayı: Hüseyin Çetinkaya

Göre Belediye Başkanı adayı: Kemal Özdemir

Göreme Belediye Başkanı adayı: Hasan Kalcı

Kavak Belediye Başkanı adayı: Dursun Neiş

Kaymaklı Belediye Başkanı adayı: Halit Elma

Nar Belediye Başkanı adayı: Süleyman Özçelik

Sulusaray Belediye Başkanı adayı: Sadi Arısoy

Uçhisar Belediye Başkanı adayı: Osman Süslü

Acıgöl İlçesine Bağlı;

Karapınar Belediye Başkanı adayı: Yasin Güneş

Tatlarin Belediye Başkanı adayı: Olcay Günbey

Avanos İlçesine bağlı;

Özkonak Belediye Başkanı adayı: Abdulkadir Macit

Çalış Belediye Başkanı adayı: Yaşar Yazıcı

Kalaba Belediye Başkanı adayı: Erdal Yorgancı

Derinkuyu ilçesine bağlı;

Yazıhüyük Belediye Başkanı adayı: Cengiz Çavdar

Ürgüp ilçesine Bağlı:

Ortahisar Belediye Başkanı adayı: Mustafa Ateş

 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı

 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı
 Nevşehir 'de AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Coşkuyla Tanıttı

10 Şub 2024 - 17:53 Nevşehir- Siyasetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kapadokya Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kapadokya Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kapadokya Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kapadokya Haber değil haberi geçen ajanstır.Anket İşte Nevşehir Belediye Başkan Adayları, Sizce Kim Kazanır?
Tüm anketler