Göreve Başlama

Son dakika Göreve Başlama haberleri ve Göreve Başlama haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Göreve Başlama ile ilgili 9 haber listeleniyor.

Göreve Başlama Haberleri

Rasim Arı, Nevşehir Belediye Başkanı Olarak Görevinin İlk Gününde İmza Attı

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonrasında mazbatasını alıp görevine başlayan Rasim Arı, Nevşehir Belediye Başkanı sıfatıyla ilk resmi imzasını koy...

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’dan Birlik ve Hizmet Vurgusu

Nevşehir Belediye Başkanlığı görevine başlayan Rasim Arı, düzenlenen törende Nevşehir için birlik, beraberlik ve hizmetin önemine dikkat çekti.

Sulusaray'ın Yeni Belediye Başkanı Fatih Kalkan Görevine Başladı

Mhp'den aday olarak Sulusaray Belediye Başkanlığı için yarışan Fatih Kalkan, 31 Mart'ta gerçekleşen seçimlerde başkan olarak seçildi.

Uçhisar'ın Yeni Belediye Başkanı Abdullah Çamcı Göreve Başladı

MHP'den Uçhisar Belediye Başkanı olarak seçilen Abdullah Çamcı, mazbatasını alarak resmi olarak belediye başkanlığı görevine başladı.

Derinkuyu Kaymakamı Konuralp Yılmaz Göreve Başladı

Derinkuyu Kaymakam Vekili Konuralp Yılmaz, Yeni Görevine Başladı

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Görevine Yusuf Yazıcı Başladı

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanarak yeni görevine resmi olarak başladı. Görevinin başında...

Başkan Mehmet Savran Vali Karşılama Törenine Katıldı

Cumhurbaşkanlığı Valiler Kararnamesi ile atanan Ali Fidan, Nevşehir Valiliği görevine resmen başladı. Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, yen...

Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün Vali Karşılama Törenine Katıldı

Cumhurbaşkanlığı Valiler Kararnamesi ile Nevşehir'e atanan Ali Fidan'ın göreve başlama törenine Milletvekili Süleyman Özgün'den destek mesajı.

Nevşehir Valiliği'ne Atanan Ali Fidan Göreve Başladı

Vali Ali Fidan, Nevşehir'de yaşayan tüm vatandaşlara hizmet etme onurunu yaşadığını belirtti ve görevinin önemli detaylarını paylaştı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz